Detail InteriérO nás

Detail-interiér je rodinná firma. Na českém trhu jsme již od roku 1990.

Zpočátku jsme byli zaměření na výrobu atypického nábytku a interiérového zařízení s důrazem na dokonalý design a kvalitu. Jsme hrdí na řemeslné zpracování našich produktů, které zároveň sledují nejnovější trendy v zařizování interiérů na současném trhu. Proto jsme s našimi spokojenými zákazníky vytvořili celou dlouhou řadu stylových interiérů.

A proč? Protože zkrátka milujeme naši práci!

Také proto jsme si otevřeli obchod, kde jsme nabídli náš nábytek, vyráběný převážně z masivu. Postupně jsme náš sortiment doplňovali o dekorativní předměty a interiérová zařízení, kterými si naši zákazníci zdobili svůj domov a dělali dárky radost svým nejbližším. Sortiment bytových dekorací jsme proto rozšířili a nyní Vám budou dostupné na našem novém internetovém obchodě.

Dalším krokem k našemu rozvoji, bylo pořízení nového výrobního areálu, kde se nachází moderně a stylově zařízená truhlářská dílna s lakovnou. Nedílnou součástí je starý, původní mlýn z roku 1634, který jsme s láskou a respektem rekonstruovali. V něm můžete objevit jak společenské prostory ke klidnému posezení u kávy, tak prostory ke konání životních událostí. Nachází se zde také náš showroom, kde je vystavena nabídka designových produktů pro Váš interiér a zahradu.

Vše Vám rádi osobně představíme, jelikož osobní přístup je pro nás nejdůležitější!