Náš sortiment

logo-l

Nabízíme Vám kompletní nabídku interiérového zařízení. Vyrábíme atypický nábytek na míru a interiérové prvky pro kuchyně, jídelny, obývací pokoje, ložnice, šatny, zádveří, koupelny atd.

V našich realizacích se zabýváme také například výrobou kancelářského vybavení a společenských prostor.

Součástí sortimentu je nabídka kvalitních zdravotních matrací.

Prodáváme také stylové bytové dekorace a doplňky od zahraničních dodavatelů.

Náš záměr je nabídnout zákazníkům originální a typické řešení interiéru.


Kuchyně

Designová, moderní a plně funkční kuchyně je centrem Vašeho interiéru. Zabýváme se realizacemi kuchyní rozmanitých stylů.

Účelnost, dokonalá řemeslná práce se zaměřením na detaily jsou našimi prioritami při vytváření právě té Vaší vysněné kuchyně.

Naše společnost DETAIL- INTERIÉR Vám osobním přístupem pomůže s dispozičním řešením, výběrem materiálů, vybavením, povrchovou úpravou a vším, co Vaše kuchyně bude vyžadovat.

naše realizace

uvodni_foto-kuchyne_003_ludacka-kuchyne-finale-1

Jídelny a stoly

Dokonalou harmonii s Vaši kuchyní bude tvořit jídelna.

Ozdobou každého interiéru by měl být krásný stůl. Dopřejte si masivní, řemeslně dokonale vyrobený stůl se zajímavým řešením detailů. Nechte vyniknout jeho krásu a oceníte jeho trvalou hodnotu a funkčnost.

naše realizace

uvodni_foto_jidelny_a_stoly_004_11

Obývací místnosti

Do Vašeho obývacího prostoru navrhujeme dispoziční i barevné řešení, materiálové kombinace a poté i celkový koncept obývací místnosti s jeho detaily. K těmto detailům patří např. i konferenční stolky, které neslouží pouze k odkládání, ale mohou vytvářet důležitý dominantní prvek. Dalším trendem obývacích prostorů jsou komody, kde Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější. Nábytek navrhujeme, vyrábíme, ale nabízíme i možnost výběru hotového, atypického sortimentu od našich zahraničních dodavatelů.

naše realizace

uvodni_foto_obyvaci_mistnosti_001_622

Ložnice a postele

Elegantní design a spokojený spánek Vám vytvoříme v námi realizovaných ložnicích. Nabízíme bytelné postele vč. nočních stolků, se širokými možnostmi výběru materiálů, povrchovými úpravami a vzhledu, vše řemeslně, dokonale vyrobené dle Vašich požadavků. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnější matrace, které si u nás můžete vyzkoušet. Nabízíme matrace a rošty všech typů a rozměrů pro Vaše zdravé spaní.

Další příslušenství důležité pro Vaši ložnici jsou úložná místa, které vytváříme na míru a dle potřeb daného prostoru.

naše realizace

uvodni_foto_loznice_009_dia-6-4c988de1941a6

Koupelny

Interiér koupelny zajišťuje Vaše pohodlí, relaxaci a funkčnost. Vyrábíme koupelnové prvky jak z masivu v povrchové úpravě tak, aby odolávaly vodě a vlhkosti, tak i z nově vyvinutých trendy moderních materiálů (např. CORIAN)

naše realizace

uvodni_foto_koupelny_001_39

Interiérové prvky

K Vašemu domovu patří i další interiérové prvky, které by k sobě měly ladit a vytvářet celek Vašeho domova. Patří do nich např. knihovny, šatny, policové systémy, dveře, schody. Ve spolupráci s našimi architekty jsme připraveni pomoci s návrhem dispozičního řešení tak, aby byli naši zákazníci maximálně spokojení.

naše realizace

uvodni_foto_interierove_prvky_032_Interier 14_Detail

Exteriérové prvky

K Vašemu domu patří i kvalitní podlaha, terasa z materiálů odolných povětrnostním vlivům, doplněná atypickým zahradním nábytkem jako jsou stoly, lavice, lehátka. Tyto exteriérové prvky v našich realizacích nechybějí a zákazníci ocení jejich funkčnost při odpočinku na čerstvém vzduchu.

naše realizace

uvodni_foto_exterierove_prvky_006_lehatka-2

Interiérové doplňky

Bytové dekorace jsou ozdobou Vašeho domova. V našich prostorách starého mlýna si můžete udělat radost a doladit Váš interiér doplňky rozmanitých stylů. Připravujeme pro Vás zde různé společenské akce, kde Vám pomůžeme vytvořit dekoraci dle Vašich představ.

Termíny těchto setkání Vám budeme předem oznamovat a těšit se na Vaši návštěvu.

naše realizace

uvodni_foto_interierove_doplnky_005_foceni-listopad-2011-stolovani-11

NOVINKA - Šperky a doplňky THE MOSHI

Nově nabízíme šperky a doplňky švédské rodinné firmy The Moshi, které jsou ručně vyráběné z širokého spektra materiálů a v mnoha barevných kombinacích.

naše nabídka

07

Interiérové židle

Nabízíme interiérové židle a křesílka dovážená z Holandska, která lze objednat v různých barevných provedeních. Vzorky židlí, potahových látek a kůží můžete zhlédnout v našem showroomu v Novém Kníně, Pod Sady 327. Termín dodání 1 - 3 týdny.

prohlédnout

00-MILAN-uvodni-foto
Kontakty

DETAIL INTERIÉR
Pod Sady 327
262 03 Nový Knín

Otevírací doba:
Po - Pá     6:00 - 16:00

Kde nás najdete